Litery podświetlane LED

Do realizacji naszych zamówień używamy systemów LED Markowych Firm. Są to profesjonalne moduły spełniające wyśrubowane normy żywotności i niezawodności, dzięki czemu możliwe było uzyskanie nieprzerwanej i bezusterkowej pracy przez 50 000 godzin.

Nasze litery podświetlane są odporne na skrajne warunki pogodowe – mogą pracować przy temperaturach między -30oC, a +65oC. Jednocześnie rozwiązanie to zapewnia trzy razy mniejszy pobór mocy w stosunku do tradycyjnych świetlówek jarzeniowych, wzbogacających standardowe szyldy.

Poza trwałością, oświetlenie LED wykorzystane m.in. przy produkcji liter podświetlanych, zachwyca również bezpieczeństwem: nie wydziela ciepła, nie emituje promieni UV ani podczerwieni, pracuje w warunkach niskiego napięcia swojego zasilania. Wszystko to składa się na niezawodność, a w konsekwencji tego – oszczędność.

Oczywistym standardem oczekiwanym na rynku nowoczesnych systemów oświetleniowych jest współdziałanie z procesorowymi układami sterowania. Spełniamy ten wymóg. Do naszego produktu montujemy zaś włączniki czasowe lub czujniki zmierzchu. Pierwsze pozwalają na określenie godzin, gdy system będzie aktywny, natomiast drugie – uzależniają aktywację od natężenia słonecznego.

Diody LED to gwarancja oszczędnej, trwałej i widocznej ekspozycji Twojej reklamy!