Tablice i szyldy

Tak jak w przypadku tablic podświetlanych, tak i przy wykonaniu zwykłych tablic i szyldów liczy się cel, który ma być osiągnięty oraz miejsce ich ekspozycji. Wykonujemy małe i duże tablice, z grafiką przyklejaną w formie przycinanej ploterowo folii albo druku solwentowego. Właściwie w wykonaniu takiego produktu ogranicza nas tylko wyobraźnia i Twoje zapotrzebowanie.

Z przyjemnością doradzimy Ci, jaka forma reklamy i materiały użyte w toku produkcji będą najodpowiedniejsze. Zaczynając od podkładu (PCV różnych grubości, plexi, Dibond, blacha ocynkowana, alumininium itd.), poprzez sposób wykonania grafiki, aż na środkach konserwacji skończywszy – dostosujemy nasza realizację indywidualnie do Twojego projektu.

Proponujemy szyldy umieszczane przy i na drzwiach, większe umieszczane nad wejściem do Twojej firmy, a także grawerowane w metalu (mosiądzu, stali nierdzewnej), szkle, ale także i drewnie.
Wykonujemy tablice ISO i BHP, znaki przeciwpożarowe, znaki ewakuacyjne, instrukcje bhp i ppoż, tablice budowlane, znaki informacyjne, tablice informacyjne, stojaki i obramowania do tabliczek informacyjnych.

Na życzenie używamy również folii odblaskowej, co stanowi alternatywę dla tablic podświetlanych tradycyjnie.