Stojaki i potykacze reklamowe

Promować prowadzoną przez siebie działalność można na wiele sposobów. Jednym z nich bez wątpienia jest inwestycja w solidne, stabilne i jednocześnie estetycznie wykonane stojaki i potykacze reklamowe. Produkty te już dawno zyskały swoją popularność wśród wielu firm, starających się zwiększyć sprzedaż swoich usług oraz produktów.

Coraz częstsze na polskich ulicach ekspozytory kojarzą się przede wszystkim z branżą gastronomiczną, ale równie dobrze sprawdzają się w roli drogowskazu, który przyciąga uwagę przechodniów. Dzisiaj z tego rozwiązania korzystają nie tylko restauracje, ale również lokale handlowo-usługowe, biura i nie tylko. Nietrudno domyślić się, na czym polega fenomen stojaków reklamowych – w końcu skutecznie przyciągają one uwagę wszystkich przechodniów.

Wykonujemy jedno i dwustronne potykacze z wykorzystaniem blachy ocynkowanej lub plexi. Nasze stojaki reklamowe wykonane są z wielką starannością o każdy szczegół, dzięki czemu z powodzeniem wspierają działania marketingowe prowadzone przez firmę. Ich niewątpliwą zaletą jest lekkość, dzięki której z łatwością można je przenosić. Dodatkowo nasze potykacze zostały odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem warunków pogodowych, dzięki czemu mogą znajdować się na zewnątrz.

Istnieje także możliwość stworzenia stojaków reklamowych dostosowanych do ekspozycji ulotek czy folderów Twojej firmy. Na każdy z naszych produktów możemy nanieść grafikę wyciętą w folii przez laserowy ploter bądź też metodą druku solwentowania lub przez grawerowanie. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał Twój potykacz!