Montaże i realizacje

Ponieważ pragniemy naszym Klientom dostarczać tylko kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi, zakres naszej oferty nie kończy się na wykonaniu reklamy. Poza produkcją i projektowaniem do naszych zadań należy również solidny montaż banerów, billboardów, napisów i innych rozwiązań marketingowych dostępnych w naszej ofercie.

Właśnie dlatego nie tylko stworzymy Twoją wymarzoną reklamę, ale pomożemy Ci ją prawidłowo zainstalować. Posiadamy uprawnienia i odpowiedni sprzęt, a przede wszystkim wiedzę, dzięki której cała operacja przebiegnie szybko i sprawnie. Jeśli zdecydujesz się na montaż we własnym zakresie, doradzimy Ci, jak zrobić to bezpiecznie i unikając spędzania bezproduktywnych godzin. Takie rozwiązanie jest idealne dla wszystkich, którzy niekoniecznie znają się na montażu reklam, a oczekują że baner będzie umieszczony w wyznaczonym miejscu w sposób sprawny i bezpieczny.

Nasza usługa jest wykonywana przez profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Zapewniamy, że nasza ekipa dopilnuje, by baner, billboard bądź inne rozwiązanie zostało odpowiednio zainstalowane w danym miejscu i nie stanowiło ryzyka dla przechodzących osób. Do naszej dyspozycji posiadamy niezbędny sprzęt. Poniżej możesz sprawdzić, jak wyglądają nasze przykładowe realizacje zleceń na montaż reklam. Do każdej podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze wymagania naszego Klienta, co doskonale odzwierciedlają efekty naszych prac.