Kasetony

Nasze wykonane na zamówienie kasetony świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ekspozycja loga lub nazwy firmy, podświetlane kasetony pozostają efektowną i niedrogą formą reklamy.

Istnieje możliwość stworzenia kasetonu jedno i dwustronnego (z grafiką po obu stronach konstrukcji). Do jego wykonania używamy spawanych profili aluminiowych oraz blachy aluminiowej lub płyt PMMA. W zależności od rozwiązania front kasetonu zostaje również przyspawany lub też przytwierdza się go z pomocą trwałych klejów montażowych.

Lico kasetonu pokrywane jest specjalną folią reklamową. Korzystamy z wydruków solwentowych lub grafiki ploterowej. Aby możliwie najdokładniej zabezpieczyć grafikę przed czynnikami atmosferycznymi, dodatkowo pokrywamy ją płynnym laminatem lub bezbarwną folią. Tak przygotowane lico oraz użycie folii renomowanych firm sprawia, że Twoja reklama będzie cieszyła oko klientów przez naprawdę długi czas (stosowane przez nas folie mogą mieć aż do siedmiu lat gwarancji).