Oklejanie samochodów

 

Prawidłowe i trwałe oklejanie samochodu to precyzyjna praca przynosząca jednak niezwykłe efekty. Atrakcyjnie oklejone auto to żywa reklama eksponująca najlepsze cechy marki, przede wszystkim jednak taka wizytówka przyciąga uwagę nie generując dodatkowych kosztów jej wystawienia.

Reklama na samochodach to doskonałe rozwiązanie dla firm z różnych sektorów i branż. Niezależnie od tego, jak liczna jest flota twoich pojazdów, możemy stworzyć dla nich kompleksową identyfikację wizualną. Grafika na auto służbowe pomoże wyróżnić Twoją firmę i budować rozpoznawalność marki w świadomości potencjalnych klientów, których będziesz mijał na ulicy każdego dnia.

Oklejamy samochody na bazie dwóch rozwiązań. Pierwsze zakłada grafikę wycinaną z folii samoprzylepnych, dla których lakier samochodu stanowi tło. Tą metodę stosuje się przy napisach i znakach graficznych. Przy złożonych wielobarwnych grafikach i zdjęciach wykorzystujemy druk solwentowy, zaś przy oklejaniu szyb proponujemy półprzepuszczalną folię ONE WAY VISION, która dzięki perforacji nie ogranicza całkowicie dostającego się światła.

Dostępne w naszej ofercie wszechstronne oklejanie aut pozwoli znaleźć rozwiązanie najbardziej dopasowane do Twojej branży, wizji oraz posiadanych pojazdów. Profesjonalnie wykonana reklama na samochodzie firmowym to najbardziej opłacalny sposób na dotarcie do grup docelowych. Właściciel przedsiębiorstwa wykorzystuje jako nośnik auto, które i tak pracuje na rzecz firmy. Promuje markę, nie ponosząc dodatkowych kosztów ogłoszeń w mediach. Biorąc pod uwagę, że grafika na samochodach ma kilkuletnią trwałość, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Do prac graficznych na samochodach używamy specjalnie przeznaczonej do tego folii, którą dodatkowo laminujemy tak, że swoim właściwościom w kwestii odporności na czynniki atmosferyczne dorównuje powłoce lakierniczej pojazdu.