Tablice podświetlane

W zależności od przeznaczenia, budżetu, a także koncepcji naszych klientów, do prezentacji informacji lub reklamy możemy zaproponować kasetony lub tablice. Te drugie to świetny nośnik reklamowy używany szczególnie wewnątrz budynków.

Takie estetycznie podświetlone tablice możemy wykonać zarówno w formie płyty z umieszczoną dowolną wielokolorową grafiką, albo też z grafiką przestrzenną. Do wyboru pozostawiamy materiał, z którego będzie wykonana podstawa nośnika (PCV, Dibond, plexi bądź poliwęglan komorowy). Generalnie korzystamy z folii wycinanej ploterowo bądź druku solwentowego. Istnieje również możliwość wycięcia liter i znaków graficznych w styrodurze – materiale lekkim i łatwym do dowolnego malowania. Otrzymujemy w ten sposób elegancką grafikę przestrzenną, która bardzo efektownie prezentuje się np. przy firmowej recepcji.

Każda z tablic zostaje dodatkowo zabezpieczona płynnym laminatem bądź bezbarwną folią. Sprawia to, że nasz produkt można z powodzeniem stosować w przestrzeniach otwartych. W zależności od potrzeby do tablicy montujemy oświetlenie halogenowe lub diody LED.

Reklama podświetlana daje szerokie możliwości w aranżacji. Podświetlana tablica z literami znakomicie sprawdzi się jako szyld – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Z dostępnych materiałów wykorzystywanych w roli nośników możemy wycinać praktyczne dowolne kształty i motywy graficzne, nie tylko litery. Tego typu grafiki przestrzenne przykuwają uwagę i są atrakcyjnym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Nadają się do urządzenia recepcji, lobby, hallu, przestrzeni biurowej typu open space czy oddzielnych gabinetów. Wykonujemy tablice podświetlane LED, które charakteryzują się wysoką energooszczędnością i trwałością. Taka tablica reklamowa będzie wyglądała nowocześnie, a do tego sprawdzi się w różnych sektorach i branżach.