Tablice podświetlane

W zależności od przeznaczenia, budżetu, a także koncepcji naszych klientów, do prezentacji informacji lub reklamy możemy zaproponować kasetony lub tablice. Te drugie to świetny nośnik reklamowy używany szczególnie wewnątrz budynków.

Takie estetycznie podświetlone tablice możemy wykonać zarówno w formie płyty z umieszczoną dowolną wielokolorową grafiką, albo też z grafiką przestrzenną. Do wyboru pozostawiamy materiał, z którego będzie wykonana podstawa nośnika (PCV, Dibond, plexi bądź poliwęglan komorowy). Generalnie korzystamy z folii wycinanej ploterowo bądź druku solwentowego. Istnieje również możliwość wycięcia liter i znaków graficznych w styrodurze – materiale lekkim i łatwym do dowolnego malowania. Otrzymujemy w ten sposób elegancką grafikę przestrzenną, która bardzo efektownie prezentuje się np. przy firmowej recepcji.

Każda z tablic zostaje dodatkowo zabezpieczona płynnym laminatem bądź bezbarwną folią. Sprawia to, że nasz produkt można z powodzeniem stosować w przestrzeniach otwartych. W zależności od potrzeby do tablicy montujemy oświetlenie halogenowe lub diody LED.