Litery blokowe, przestrzenne – 3D

Jeżeli poszukujesz ciekawego, artystycznego i przede wszystkim wyrazistego środka wyrazu – postaw na litery 3D, które zapewnią Tobie doskonałą i skuteczną promocję w przestrzeni publicznej. To dzięki nim zamienisz zwykły szyld w artystyczne i widoczne nawet po zmroku logo, które będzie przyciągało spojrzenia oraz rozbudzało ciekawość.

ZAPRASZAMY  Nowe Realizacje :

Budowa

Niepodważalnym atutem naszych propozycji jest ich wyjątkowa budowa. Wykonywane przez naszych specjalistów litery 3D – blokowe, z plexi i inne – zawsze dostosowywane są do indywidualnych wymagań klientów. Wykonujemy modele o zróżnicowanej wysokości oraz profilu w pełni odpowiadającym Państwa oczekiwaniom. Również w przypadku zastosowania dodatkowych elementów – np. instalacji oświetleniowej – możliwa jest personalizacja projektu.

Oświetlenie

Dla klientów poszukujących ciekawych rozwiązań dedykowanych przestrzeni zewnętrznej najlepszym rozwiązaniem okażą się litery przestrzenne podświetlane. Staną się nie tylko ciekawym elementem wzbogacającym elewację, ale również narzędziem pozwalającym zadbać o wyjątkową wyrazistość prezentowanego logo. Sposób montażu naszych realizacji zależy od ich typu. Modele blokowe mogą być mocowane bezpośrednio na elewacji bądź też w odpowiednim dystansie (podkreśli to ich trójwymiarowość). Natomiast modele podświetlane, ze względu na obecność instalacji LED, montuje się najczęściej na odpowiednio wykonanym stelażu (ew. mocuje się je bezpośrednio do ściany budynku). W przypadku wariantów przestrzennych z podświetleniem tylnym zaleca się montaż na dystansach, dzięki czemu efekt trójwymiarowości zostanie jeszcze bardziej uwypuklony.

Zalety

Wśród licznych zalet liter 3D wyróżnić należy te, które z punktu widzenia inwestora okażą się najistotniejsze, czyli:

  • personalizacja – możliwość wybrania odpowiedniej czcionki, koloru wykończenia, kompozycji oraz wielkości;
  • trwałość – wszystkie nasze projekty wykonujemy z trwałych i sprawdzonych materiałów, które pozostają całkowicie odporne na działanie zmiennych i niekorzystnych warunków atmosferycznych – litery przestrzenne (m.in. blokowe) mogą więc być montowane na elewacjach;
  • atrakcyjność wizualna;
  • energooszczędność – uzyskana dzięki wykorzystaniu technologii diodowej;
  • konkurencyjna cena.

Zastosowanie

Ze względu na powyższe atuty nasze realizacje mogą być stosowane:

  • na elewacjach budynku (zarówno modele blokowe, jak i inne),
  • we wnętrzach obiektów użyteczności publicznych, budynków biurowych oraz biznesowych;
  • w zestawieniu z innymi elementami pomagającymi zadbać o wyrazistość marki – m.in. podświetlanymi kasetonami.

Przykładowe realizacje